Önce zengin olalim sonra düsünürüz!!!!!

2007-10-22 14:35:00

 

Belki bosuna ugrasiyoruz ve üzülüyoruz. Belki de hersey olup bittikten sonra ve geri dönüsü olmadigi zaman arkamiza bakip kaybettiklerimiz icin aglamamiz gerekiyor. Belki akisa hic müdahale etmemeli sadece katlanmayi ögrenmeliyiz.

Belki bu dünyanin ve bizim kaderimizdir.

Insanligin hata yapmasi yetmemistir. Ders alamadigimizi, ogrenemedigimizi, insanlik yolunda sadece embriyo olarak kaldigimizi tekrar tekrar deneyimlememiz gerekiyordur.

 

Üzülmeyeyim diyorum ama yine de elimde degil.. Herseyden gectim ama... Bari Kaz daglarina dokunmayin..Bircok kisinin sagligina kavusmak icin tek alternatifi oranin havasi ve suyu olabilir. Lütfen 2 gram altin bulmak icin kaynagi belli olmayan yapiskan maddeler dökmeyin, suyunu kirletmeyin. Lütfen bari bir orasi kalsin..

 

Hic bir ise yaramayacak biliyorum daha önce oldugu gibi yine altin hayalleri kurulacak ve biz cok zengin bir ülke olacagiz. Avrupa`nin dogal kaynaklarinin, ormanlarinin, kültürlerinin gercek zenginlikleri oldugunu belki de biz hic anlayamacagiz. Cünkü önce bizim zengin olmamiz gerekir di mi? Altinimiz olursa ormanimiz da kaynagimiz da suyumuz da olur. Avrupayi yakalayabiliriz. Önce birkac gram altin bulunsun gerisi kolay...

 

Kaz daglarinin Alpler`den sonra dünyanin en fazla oksijenini ürettigini bilmiyor muyuz? Bircok hastaligin tedavisinin orada saglandigini, ülkemizin en fazla oksijen üreten bölgesinin yine orasi oldugunu, bitki örtüsü, hayvan türleri acisindan benzersiz oldugu ve Mitolojide yer aldigi, hakkinda bir sürü masallarin oldugunu, serin sularinin, mis gibi havasinin oldugunu bilsek rahatlikla sondajlar miydiniz?

 

 

0
0
0
Yorum Yaz